Wielkopolski Związek
Tenisa Stołowego

Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Wyszukiwarka
Wpisz słowo, którego szukasz.

Aktualności

 
2016-11-28

Wyniki Rozgrywek Drużynowych o PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN w tenisie stołowym I Runda edycji woj. wielkopolskiego sezon 2016/2017 rozegranych w dniu 27 listopada 2016 roku

 Wyniki Rozgrywek Drużynowych o PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN

w tenisie stołowym

I Runda edycji woj. wielkopolskiego sezon 2016/2017

rozegranych w dniu 27 listopada 2016 roku

 

Grupa A – Niechanowo

Półfinały

UKS Nałęcz II Ostroróg

Stella Niechan I Gniezno

LKS Wielkoplska II Komorniki

Stella Niechan II Gniezno

4: 0

4: 0

 o 3 miejsce

Stella Niechan II Gniezno

LKS Wielkopolska II Komorniki

4: 2

 o 1 miejsce

Stella Niechan I Gniezno

UKS Nałęćz II Ostroróg

4: 1

 Kolejność w Grupie A

1

2

3

4

Stella Niechan I Gniezno

UKS Nałęcz II Ostroróg

Stella Niechan II Gniezno

LKS Wielkopolska II Komorniki

awans do Półfinału

miejsca 9 - 12

miejsca 13-16

miejsca 17-20

 

Grupa B – Opalenica

Półfinały

KS Krotosz Krotoszyn

LKS Wielkopolska III Komorniki

Tajfun Lgiń Wijewo

MKTS Opalenica II

0: 4

1: 4

 o 3 miejsce

KS Krotosz Krotoszyn

LKS Wielkopolska III Komorniki

1: 4

Finały

Tajfun Lgiń Wijewo

Tajfun Lgiń Wijewo

LKS Burza Drzeczkowo I

LKS Burza I Drzeczkowo

MKTS Opalenica II

MKTS Opalenica II

1: 4

4: 2

4: 1

 Kolejność w Grupie B

1

2

3

4

5

LKS Burza I Drzeczkowo

Tajfun Lgiń Wijewo

MKTS Opalenica II

LKS Wielkopolska III Komorniki

KS Krotosz Krotoszyn

awans do Półfinału

miejsca 9 - 12

miejsca 13-16

miejsca 17-20

miejsce 21

 

Grupa C – Złotów

Półfinały

MLKS Sparta I Złotów

WLKS Łobzonka Wyrzysk

STS Gamaja Rogoźno

MLKS Sparta II Złotów

4: 0

4: 1

 o 3 miejsce

STS Gamaja Rogoźno

MLKS Sparta II Złotów

2: 4

 o 1 miejsce

MLKS Sparta I Złotów

WLKS Łobzonka Wyrzysk

3: 4

 Kolejność w Grupie C

1

2

3

4

WLKS Łobzonka Wyrzysk

MLKS Sparta I Złotów

MLKS Sparta II Złotów

STS Gamaja Rogoźno

awans do Półfinału

miejsca 7 -10

miejsca 11- – 14

miejsca 15-18

 

 

Grupa D – Dąbcze

Półfinały

KS Wamet I Dąbcze

LKS Wielkopolska I Komorniki

LKS Burza II Drzeczkowo

KS Wamet II Dąbcze

4: 0

1: 4

o 3 miejsce

LKS Wielkopolska I Komorniki

LKS Burza II Drzeczkowo

0: 4

o 1 miejsce

KS Wamet I Dąbcze

KS Wamet II Dąbcze

4: 0

Kolejność w Grupie D

1

2

3

4

KS Wamet I Dąbcze

KS Wamet II Dąbcze

LKS Burza II Drzeczkowo

LKS Wielkopolska I Komorniki.

awans do Półfinału

miejsca 9 - 12

miejsca 13-16

miejsca 17-20

 

W Półfinałach weźmie udział 8 drużyn: RLKTS Ochman Raszków, Stella Niechan I Gniezno, KS Wamet I Dąbcze, KS Polonia Śmigiel, UKS Nałęcz I Ostroróg, MKTS Opalenica I, WLKS Łobzonka Wyrzysk, LKS Burza I Drzeczkowo.

Półfinał odbędzie się 15 stycznia 2017 roku. ( podział na grupy i wyznaczenie gospodarzy zostanie opublikowane do 8 grudnia)

Gratulujemy drużynom awansującym do Półfinałów !

 

Prezes WZTS

Tadeusz Nowak

Piotr Ciszak
 
Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail.
Subskrypcja
dopisz wypisz
21 stycznia 2017
następny miesiąc poprzedni miesiąc
pn wt śr czw pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
imieniny
Agnieszki, Jarosława, Nory
Gości online
Licznik odwiedzin:
1259743
Dzisiaj:
255
Gości on-line:
3
Twoje IP:
54.145.218.90
Wielkopolski Związek Tenisa Stołowego w Poznaniu, ul. Reymonta 35, 60-791 Poznań, woj. wielkopolskie
http://www.wzts.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - FSI