Wielkopolski Związek
Tenisa Stołowego

Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Wyszukiwarka
Wpisz słowo, którego szukasz.

II liga kobiet

 

TERMINARZ

Rozgrywek Drużynowych o Mistrzostwo II Ligi Kobiet grupa I północno-zachodnia

w Tenisie Stołowym na sezon 2016/2017

 

Zestawienie drużyn:

lp

para

Nazwa zespołu

1

A

UKS Champion I Police

2

UKS Champion I I Police

3

B

KS Polonia Śmigiel

4

LKTS Luboń

5

D

UKS Nałęcz Wroklech Ostroróg

6

MKS TS Warta Oborniki

 

 

1-termin 24.09.2016 /sobota/ godz. 11.00

 

 

1

UKS Champion I Police

UKS Champion II Police

 

 10-4

2

LKTS Luboń

KS Polonia Śmigiel

 

 11-3

3

UKS Nałęcz Wroklech Ostroróg

MKS TS Warta Oborniki

 

 11-3

 

 

2-termin 08.10.2016 /sobota/ godz. 11.00

 

 

4

KS Polonia Śmigiel

UKS Nałęcz Wroklech Ostroróg

 

 0-14

5

LKTS Luboń

MKS TS Warta Oborniki

 

 13-1

 

08.10.2016 godz. 15.00

 

 

6

KS Polonia Śmigiel

MKS TS Warta Oborniki

 

 10-4

7

LKTS Luboń

UKS Nałęcz Wroklech Ostroróg

 

 10-4

 

 

3-termin 12.11.2016 /sobota/ godz. 11.00

 

 

8

UKS Nałęcz Wroklech Ostroróg

UKS Champion I Police

 

 5:9

9

MKS TS Warta Oborniki

UKS Champion II Police

 

 9:5

 

12.11.2016 godz. 15.00

 

 

10

UKS Nałęcz Wroklech Ostroróg

UKS Champion II Police

 

 12:2

11

MKS TS Warta Oborniki

UKS Champion I Police

 

 1:13

 

lp

Zespół - gospodarz

Zespół - przyjezdny

Sędzia

wynik

 

4-termin 19.11.2016 – /sobota/ godz. 11.00

 

 

12

UKS Champion I Police

KS Polonia Śmigiel

 

 11:3

13

UKS Champion II Police

LKTS Luboń

 

 2:12

 

19.11.2016 – godz. 15.00 –

 

 

14

UKS Champion I Police

LKTS Luboń

 

12:2 

15

UKS Champion II Police

KS Polonia Śmigiel

 

 7:7

 

 

5-termin 10.12.2016 /sobota/ godz. 11.00

 

 

16

UKS Champion II Police

UKS Champion I Police

 

 5-9

17

KS Polonia Śmigiel

LKTS Luboń

 

1:13

18

MKS TS Warta Oborniki

UKS Nałęcz Wroklech Ostroróg

 

 1:13

 

 

6-termin 21.01.2017 /sobota/ godz. 11.00

 

 

19

KS Polonia Śmigiel

UKS Champion I Police

 

 0-14

20

LKTS Luboń

UKS Champion II Police

 

14-0 

 

21.01.2017 godz. 15.00

 

 

21

KS Polonia Śmigiel

UKS Champion II Police

 

 9-5

22

LKTS Luboń

UKS Champion I Police

 

1-13 

 

 

7-termin 11.03.2017 /sobota/ godz. 11.00

 

 

23

UKS Champion I Police

UKS Nałęcz Wroklech Ostroróg

 

 10-4

24

UKS Champion II Police

MKS TS Warta Oborniki

 

 5-9

 

11.03.2017 godz. 15.00

 

 

25

UKS Champion I Police

MKS TS Warta Oborniki

 

 10-4

26

UKS Champion II Police

UKS Nałęcz Wroklech Ostroróg

 

10-4 

 

 

8-termin 06.05.2017 /sobota/ godz. 11.00

 

 

27

UKS Nałęcz Wroklech Ostroróg

KS Polonia Śmigiel

 

 8-6

28

MKS TS Warta Oborniki

LKTS Luboń

 

 2-12

 

06.05.2017 godz. 15.00

 

 

29

UKS Nałęcz Wroklech Ostroróg

LKTS Luboń

 

 0-14

30

MKS TS Warta Oborniki

KS Polonia Śmigiel

 

 7-7

Uwaga: Godziny rozpoczęcia meczy mogą być uzgodnione pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

 

Prowadzący rozgrywki

Tadeusz Nowak

tel. 601 584 828

Piotr Ciszak
Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail.
Subskrypcja
dopisz wypisz
23 maja 2017
następny miesiąc poprzedni miesiąc
pn wt śr czw pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
imieniny
Leoncjusza, Michała, Renaty
Gości online
Licznik odwiedzin:
1440885
Dzisiaj:
59
Gości on-line:
1
Twoje IP:
54.162.19.123
Wielkopolski Związek Tenisa Stołowego w Poznaniu, ul. Reymonta 35, 60-791 Poznań, woj. wielkopolskie
http://www.wzts.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - FSI