Wielkopolski Związek
Tenisa Stołowego

Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Wyszukiwarka
Wpisz słowo, którego szukasz.

II liga kobiet

 

TERMINARZ

Rozgrywek Drużynowych o Mistrzostwo II Ligi Kobiet grupa I północno-zachodnia

w Tenisie Stołowym na sezon 2016/2017

 

Zestawienie drużyn:

lp

para

Nazwa zespołu

1

A

UKS Champion I Police

2

UKS Champion I I Police

3

B

KS Polonia Śmigiel

4

LKTS Luboń

5

D

UKS Nałęcz Wroklech Ostroróg

6

MKS TS Warta Oborniki

 

 

 

1-termin 24.09.2016 /sobota/ godz. 11.00

 

 

1

UKS Champion I Police

UKS Champion II Police

 

 10-4

2

LKTS Luboń

KS Polonia Śmigiel

 

 

3

UKS Nałęcz Wroklech Ostroróg

MKS TS Warta Oborniki

 

 11-3

 

 

 

2-termin 08.10.2016 /sobota/ godz. 11.00

 

 

4

KS Polonia Śmigiel

UKS Nałęcz Wroklech Ostroróg

 

 0-14

5

LKTS Luboń

MKS TS Warta Oborniki

 

 13-1

 

08.10.2016 godz. 15.00

 

 

6

KS Polonia Śmigiel

MKS TS Warta Oborniki

 

 

7

LKTS Luboń

UKS Nałęcz Wroklech Ostroróg

 

 10-4

 

 

 

3-termin 12.11.2016 /sobota/ godz. 11.00

 

 

8

UKS Nałęcz Wroklech Ostroróg

UKS Champion I Police

 

 5:9

9

MKS TS Warta Oborniki

UKS Champion II Police

 

 9:5

 

12.11.2016 godz. 15.00

 

 

10

UKS Nałęcz Wroklech Ostroróg

UKS Champion II Police

 

 12:2

11

MKS TS Warta Oborniki

UKS Champion I Police

 

 1:13

 

 

lp

Zespół - gospodarz

Zespół - przyjezdny

Sędzia

wynik

 

4-termin 19.11.2016 – /sobota/ godz. 11.00

 

 

12

UKS Champion I Police

KS Polonia Śmigiel

 

 11:3

13

UKS Champion II Police

LKTS Luboń

 

 2:12

 

19.11.2016 – godz. 15.00 –

 

 

14

UKS Champion I Police

LKTS Luboń

 

12:2 

15

UKS Champion II Police

KS Polonia Śmigiel

 

 7:7

 

 

 

 

5-termin 10.12.2016 /sobota/ godz. 11.00

 

 

16

UKS Champion II Police

UKS Champion I Police

 

 

17

KS Polonia Śmigiel

LKTS Luboń

 

 

18

MKS TS Warta Oborniki

UKS Nałęcz Wroklech Ostroróg

 

 1:13

 

 

 

 

 

6-termin 21.01.2017 /sobota/ godz. 11.00

 

 

19

KS Polonia Śmigiel

UKS Champion I Police

 

 

20

LKTS Luboń

UKS Champion II Police

 

 

 

21.01.2017 godz. 15.00

 

 

21

KS Polonia Śmigiel

UKS Champion II Police

 

 

22

LKTS Luboń

UKS Champion I Police

 

 

 

 

 

7-termin 11.03.2017 /sobota/ godz. 11.00

 

 

23

UKS Champion I Police

UKS Nałęcz Wroklech Ostroróg

 

 

24

UKS Champion II Police

MKS TS Warta Oborniki

 

 

 

11.03.2017 godz. 15.00

 

 

25

UKS Champion I Police

MKS TS Warta Oborniki

 

 

26

UKS Champion II Police

UKS Nałęcz Wroklech Ostroróg

 

 

 

 

 

8-termin 15.04.2017 /sobota/ godz. 11.00

 

 

27

UKS Nałęcz Wroklech Ostroróg

KS Polonia Śmigiel

 

 

28

MKS TS Warta Oborniki

LKTS Luboń

 

 

 

15.04.2017 godz. 15.00

 

 

29

UKS Nałęcz Wroklech Ostroróg

LKTS Luboń

 

 

30

MKS TS Warta Oborniki

KS Polonia Śmigiel

 

 

Uwaga: Godziny rozpoczęcia meczy mogą być uzgodnione pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

 

Prowadzący rozgrywki

Tadeusz Nowak

tel. 601 584828

Piotr Ciszak
Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail.
Subskrypcja
dopisz wypisz
27 lutego 2017
następny miesiąc poprzedni miesiąc
pn wt śr czw pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
imieniny
Gagrieli, Liwii, Leonarda
Gości online
Licznik odwiedzin:
1316975
Dzisiaj:
9
Gości on-line:
0
Twoje IP:
184.73.66.157
Wielkopolski Związek Tenisa Stołowego w Poznaniu, ul. Reymonta 35, 60-791 Poznań, woj. wielkopolskie
http://www.wzts.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - FSI