Wielkopolski Związek
Tenisa Stołowego

Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Wyszukiwarka
Wpisz słowo, którego szukasz.

II liga mężczyzn gr. południe

 

Wyniki baraży II ligi mężczyzn grupy I:

11.03.2017: 

ATS Stargard

RLKTS Ochman Raszków

1: 9

UKS Nałęcz Majster Ostroróg

LKS Tajfun Ostrów

3: 7

KS Polonia Śmigiel

Darz Bór Karnieszewice

2: 8

KS Stella Niechan Gniezno

Visonex LUKS Top Wierzbięcin

3: 7

06.05.2017:

RLKTS Ochman Raszków

ATS Stargard

10: 0

LKS Tajfun Ostrów

UKS Nałęcz Majster Ostroróg

7: 3

Darz Bór Karnieszewice

KS Polonia Śmigiel

10: 0

Visonex LUKS Top Wierzbięcin

KS Stella Niechan Gniezno

10: 0

Turniej finałowy organizuje w dniu 13.05.2017 RLKTS Ochman Raszków i ponosi koszty związane z organizacją. Drużyny przyjeżdżają na własny koszt.

Pary Półfinałowe:

RLKTS Ochman Raszków Visonex LUKS Top Wierzbięcin

Darz Bór Karnieszewice – LKS Tajfun Ostrów

 

Baraże o utrzymanie się w lidze: 

11.03.2017:

UKS Czarni Pieszcz

KS Wamet Dąbcze

2: 8

UKS Junior Leszno

KTS Koszalinianin Koszalin

8: 2

06.05.2017:

KS Wamet Dąbcze

UKS Czarni Pieszcz

10: 0

KTS Koszalinianin Koszalin

UKS Junior Leszno

3: 7

W lidze pozostały drużyny: KS Wamet Dąbcze i UKS Junior Leszno

Opracował: Piotr Śmigaj

 

 

II liga południe   
  I RUNDA  
 1 kolejka 24.09.2016 / sobota / godzina
1LKTS Luvena LubońKS Polonia Śmigiel5:5
2KS Stella Niechan GnieznoMKTS Opalenica7:3
3KS Wamet DąbczeRLKTS Ochman Raszków2:8
4UKS Junior LesznoLKS Tajfun Ostrów Wielkopolski2:8
    
 2 kolejka 24.09.2016 / sobota /  
5LKTS Luvena LubońMKTS Opalenica4:6
6KS Stella Niechan GnieznoKS Polonia Śmigiel5:5
7KS Wamet DąbczeLKS Tajfun Ostrów Wielkopolski3:7
8UKS Junior LesznoRLKTS Ochman Raszków3:7
    
 3 kolejka 08.10.2016 / sobota /  
17LKS Tajfun Ostrów WielkopolskiLKTS Luvena Luboń8:2
18RLKTS Ochman RaszkówKS Stella Niechan Gniezno7:3
19KS Polonia ŚmigielKS Wamet Dąbcze6:4
20MKTS OpalenicaUKS Junior Leszno4:6
    
 4 kolejka 08.10.2016 / sobota /  
21LKS Tajfun Ostrów WielkopolskiKS Stella Niechan Gniezno9:1
22RLKTS Ochman RaszkówLKTS Luvena Luboń9:1
23KS Polonia ŚmigielUKS Junior Leszno7:3
24MKTS OpalenicaKS Wamet Dąbcze5:5
    
 5 kolejka 05.11.2016 / sobota /  
Jędrusek 33KS Polonia ŚmigielRLKTS Ochman Raszków3:7
Kaczmarek 34MKTS OpalenicaLKS Tajfun Ostrów Wielkopolski3:7
Biernat 35KS Wamet DąbczeLKTS Luvena Luboń6:4
Jankowski 36UKS Junior LesznoKS Stella Niechan Gniezno3:7
    
 6 kolejka 05.11.2016 / sobota /  
Jędrusek  37KS Polonia ŚmigielLKS Tajfun Ostrów Wielkopolski4:6
Kaczmarek  38MKTS OpalenicaRLKTS Ochman Raszków3:7
Biernat  39KS Wamet DąbczeKS Stella Niechan Gniezno4:6
Jankowski  40UKS Junior LesznoLKTS Luvena Luboń7:3
    
 7 kolejka 12.11.2016 / sobota /  
Poźniak 49LKS Tajfun Ostrów WielkopolskiRLKTS Ochman Raszków6:4
Parobkiewicz  50MKTS OpalenicaKS Polonia Śmigiel1:9
Wojciechowski  51KS Stella Niechan GnieznoLKTS Luvena Luboń9:1
Kaczmarek  52KS Wamet DąbczeUKS Junior Leszno4:6
    
    
    
    
    
    
  II RUNDA  
 8 kolejka 10.12.2016 / sobota /  
Parobkiewicz 57KS Polonia ŚmigielLKTS Luvena Luboń9:1
Moder 58MKTS OpalenicaKS Stella Niechan Gniezno7:3
Wawrzyniak 59RLKTS Ochman RaszkówKS Wamet Dąbcze7:3
Białek 60LKS Tajfun Ostrów WielkopolskiUKS Junior Leszno7:3
    
 9 kolejka 10.12.2016 / sobota /  
Parobkiewicz 65KS Polonia ŚmigielKS Stella Niechan Gniezno3:7
Moder 66MKTS OpalenicaLKTS Luvena Luboń9:1
Wawrzyniak 67RLKTS Ochman RaszkówUKS Junior Leszno10:0
Białek 68LKS Tajfun Ostrów WielkopolskiKS Wamet Dąbcze8:2
    
 10 kolejka 07.01.2017 / sobota /  
Jankowski 69LKTS Luvena LubońLKS Tajfun Ostrów Wielkopolski1:9
Balcerzak 70KS Stella Niechan GnieznoRLKTS Ochman Raszków2:8
Biernat 71KS Wamet DąbczeKS Polonia Śmigiel3:7
Jędrusek 72UKS Junior LesznoMKTS Opalenica3:7
    
 11 kolejka 07.01.2017 / sobota /  
Jankowski 81LKTS Luvena LubońRLKTS Ochman Raszków1:9
Balcerzak 82KS Stella Niechan GnieznoLKS Tajfun Ostrów Wielkopolski5:5
Biernat 83KS Wamet DąbczeMKTS Opalenica6:4
Jędrusek 84UKS Junior LesznoKS Polonia Śmigiel3:7
    
 12 kolejka 21.01.2017 / sobota /  
Wawrzyniak 85RLKTS Ochman RaszkówKS Polonia Śmigiel6:4
Poźniak 86LKS Tajfun Ostrów WielkopolskiMKTS Opalenica7:3
Kaczmarek 87LKTS Luvena LubońKS Wamet Dąbcze6:4
Balcerzak 88KS Stella Niechan GnieznoUKS Junior Leszno7:3
    
 13 kolejka 21.01.2017 / sobota /  
Wawrzyniak 97RLKTS Ochman RaszkówMKTS Opalenica8:2
Poźniak 98LKS Tajfun Ostrów WielkopolskiKS Polonia Śmigiel4:6
Kaczmarek 99LKTS Luvena LubońUKS Junior Leszno6:4
Balcerzak 100KS Stella Niechan GnieznoKS Wamet Dąbcze6:4
    
 14 kolejka 18.02.2017 / sobota /  
Poźniak  101RLKTS Ochman RaszkówLKS Tajfun Ostrów Wielkopolski5:5
Jędrusek 102KS Polonia ŚmigielMKTS Opalenica3:7
Parobkiewicz 103LKTS Luvena LubońKS Stella Niechan Gniezno2:8
Jankowski 104UKS Junior LesznoKS Wamet Dąbcze4:6
    
Opracował: Piotr Śmigaj tel.501 454 585   
    
Piotr Ciszak
Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail.
Subskrypcja
dopisz wypisz
24 czerwca 2017
następny miesiąc poprzedni miesiąc
pn wt śr czw pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
imieniny
Danuty, Jana, Janiny
Gości online
Licznik odwiedzin:
1485713
Dzisiaj:
6
Gości on-line:
1
Twoje IP:
54.161.106.81
Wielkopolski Związek Tenisa Stołowego w Poznaniu, ul. Reymonta 35, 60-791 Poznań, woj. wielkopolskie
http://www.wzts.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - FSI