Wielkopolski Związek
Tenisa Stołowego

Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Wyszukiwarka
Wpisz słowo, którego szukasz.

III liga gr. północ

 

TERMINARZ

Rozgrywek Drużynowych

o Mistrzostwo III Ligi Mężczyzn w Tenisie Stołowym

w sezonie 2017/2018

Grupa PÓŁNOC

  1. KS ACTIVE Nekla [b]

UKS Pionier GOSiR Kleszczewo

  1. WLKS Łobzonka Wyrzysk

PKS „Michał” Krostkowo [b]

  1. SKTS Rataje 50 Poznań

LKS Wielkopolska I Komorniki

  1. STS Gamaja Rogoźno

KTS Plastmet Noteć Czarnków

  1. LKTS Luvena Luboń [s]

LKS Wielkopolska II Komorniki

  1. Stowarzyszenie LZS Kuźnica Żelichowska [b]

UKS Nałęcz II Ostroróg

I Runda

Lp.

Spotkanie drużyn

Godz.

Wynik

I seria 1.10.2017 /niedziela/

1

Luvena Luboń

Wielkopolska I

10.00

 

2

Wielkopolska II

Rataje 50 Poznań

10.00

 

3

Gamaja Rogoźno

ACTIVE Nekla

10.00

 

4

Noteć Czarnków

UKS Kleszczewo

10.00

 

5

LZS Kuźnica Żel.

Michał Krostkowo

10.00

 

6

Nałęcz II Ostroróg

Łobzonka Wyrzysk

10.00

 

 

7

Luvena Luboń

Rataje 50 Poznań

13.30

 

8

Wielkopolska II

Wielkopolska I

13.30

 

9

Gamaja Rogoźno

UKS Kleszczewo

14.00

 

10

Noteć Czarnków

ACTIVE Nekla

14.00

 

11

LZS Kuźnica Żel.

Łobzonka Wyrzysk

15.00

 

12

Nałęcz II Ostroróg

Michał Krostkowo

15.00

 

II seria 15.10.2017 /niedziela/

13

ACTIVE Nekla

LZS Kuźnica Żel.

10.00

 

14

UKS Kleszczewo

Nałęcz II Ostroróg

10.00

 

15

Łobzonka Wyrzysk

Luvena Luboń

10.00

 

16

Michał Krostkowo

Wielkopolska II

10.00

 

17

Rataje 50 Poznań

Gamaja Rogoźno

10.00

 

18

Wielkopolska I

Noteć Czarnków

10.00

 

 

19

ACTIVE Nekla

Nałęcz II Ostroróg

13.30

 

20

UKS Kleszczewo

LZS Kuźnica Żel.

13.30

 

21

Łobzonka Wyrzysk

Wielkopolska II

14.00

 

22

Michał Krostkowo

Luvena Luboń

14.00

 

23

Rataje 50 Poznań

Noteć Czarnków

13.30

 

24

Wielkopolska I

Gamaja Rogoźno

13.30

 

III seria 22.10.2017 /niedziela/

25

Gamaja Rogoźno

Luvena Luboń

10.00

 

26

Noteć Czarnków

Wielkopolska II

10.00

 

27

Gamaja Rogoźno

Wielkopolska II

14.00

 

28

Noteć Czarnków

Luvena Luboń

14.00

 

29.10.2017 /niedziela/

29

Rataje 50 Poznań

LZS Kuźnica Żel.

10.00

 

30

Wielkopolska I

Nałęcz II Ostroróg

10.00

 

31

Łobzonka Wyrzysk

ACTIVE Nekla

10.00

 

32

Michał Krostkowo

UKS Kleszczewo

10.00

 

 

33

Rataje 50 Poznań

Nałęcz II Ostroróg

13.30

 

34

Wielkopolska I

LZS Kuźnica Żel.

13.30

 

35

Łobzonka Wyrzysk

UKS Kleszczewo

14.00

 

36

Michał Krostkowo

ACTIVE Nekla

14.00

 

IV seria 12.11.2017 /niedziela/

 

37

ACTIVE Nekla

Luvena Luboń

10.00

 

38

UKS Kleszczewo

Wielkopolska II

10.00

 

39

Wielkopolska I

Łobzonka Wyrzysk

10.00

 

40

Rataje 50 Poznań

Michał Krostkowo

10.00

 

41

LZS Kuźnica Żel.

Gamaja Rogoźno

10.00

 

42

Nałęcz II Ostroróg

Noteć Czarnków

10.00

 

 

43

ACTIVE Nekla

Wielkopolska II

13.30

 

44

UKS Kleszczewo

Luvena Luboń

13.30

 

45

Wielkopolska I

Michał Krostkowo

13.30

 

46

Rataje 50 Poznań

Łobzonka Wyrzysk

13.30

 

47

LZS Kuźnica Żel.

Noteć Czarnków

15.00

 

48

Nałęcz II Ostroróg

Gamaja Rogoźno

15.00

 

V seria 26.11.2017 /niedziela/

 

49

ACTIVE Nekla

Rataje 50 Poznań

10.00

 

50

UKS Kleszczewo

Wielkopolska I

10.00

 

51

Luvena Luboń

LZS Kuźnica Żel.

10.00

 

52

Wielkopolska II

Nałęcz II Ostroróg

10.00

 

53

Gamaja Rogoźno

Łobzonka Wyrzysk

10.00

 

54

Noteć Czarnków

Michał Krostkowo

10.00

 

 

55

ACTIVE Nekla

Wielkopolska I

13.30

 

56

UKS Kleszczewo

Rataje 50 Poznań

13.30

 

57

Luvena Luboń

Nałęcz II Ostroróg

13.30

 

58

Wielkopolska II

LZS Kuźnica Żel.

13.30

 

59

Gamaja Rogoźno

Michał Krostkowo

14.00

 

60

Noteć Czarnków

Łobzonka Wyrzysk

14.00

 

VI seria 10.12.2017 /niedziela/

61

ACTIVE Nekla

UKS Kleszczewo

10.00

 

62

Łobzonka Wyrzysk

Michał Krostkowo

10.00

 

63

Rataje 50 Poznań

Wielkopolska I

10.00

 

64

Gamaja Rogoźno

Noteć Czarnków

10.00

 

65

Luvena Luboń

Wielkopolska II

10.00

 

66

LZS Kuźnica Żel.

Nałęcz II Ostroróg

10.00

 

Uwagi!

1. Mecz rozgrywa sie jednocześnie na dwóch stolach w/g protokółu III ligi.

2. W I rundzie zespoły grają bez RANKINGU. Za zwycięstwo na pierwszym stole zawodnik otrzymuje 3 pkt. a za zwycięstwo na drugim stole 2 pkt.

3. Po I rundzie rozgrywek będzie utworzona tzw. grupa mistrzowska:

a) utworzą ja zespoły z miejsc 1-4 z grup Północnej i Południowej,

b) zespoły będą miały zaliczone w II rundzie tylko punkty zdobyte w pojedynkach miedzy sobą,

4. zespoły z miejsc 5-12 w II rundzie grają mecze rewanżowe w swoich grupach: Północnej i Południowej z zaliczeniem punktów zdobytych w meczach miedzy sobą.

5. Wyniki pojedynków proszę podawać do godz. 19.00 w dniu meczu.

6. Protokoły są wysyłane przez gospodarzy w ciągu 24 godz. elektronicznie do prowadzącego rozgrywki oraz do prowadzącego stronę WZTS.

7. W przypadku wycofania się zespołu w trakcie rozgrywek zespoły z danej grupy otrzymają walkowery w danej rundzie.

8. Ewentualne przełożenie meczu może być tylko na termin wcześniejszy i uzgodnione z zainteresowanymi zespołami i zatwierdzone przez prowadzącego rozgrywki.

Prowadzący Rozgrywki III ligi

Roman Kaczmarek

 



Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail.
Subskrypcja
dopisz wypisz
23 sierpnia 2017
następny miesiąc poprzedni miesiąc
pn wt śr czw pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
imieniny
Apolinarego, Miły, Róży
Gości online
Licznik odwiedzin:
1554615
Dzisiaj:
16
Gości on-line:
0
Twoje IP:
54.167.194.4
Wielkopolski Związek Tenisa Stołowego w Poznaniu, ul. Reymonta 35, 60-791 Poznań, woj. wielkopolskie
http://www.wzts.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - FSI