Wielkopolski Związek
Tenisa Stołowego

Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Wyszukiwarka
Wpisz słowo, którego szukasz.

III liga gr. południe

 

TERMINARZ

Rozgrywek Drużynowych

o Mistrzostwo III Ligi Mężczyzn w Tenisie Stołowym

w sezonie 2016/2017

Grupa POŁUDNIE

 

II Runda

Lp.

Spotkanie drużyn

Godz.

Wynik

VII kolejka 21.01.2017r. (sobota)

177

UKS Daniszyn

Wamet II Dąbcze

10.00

 

178

Smecz Konin

Tajfun II Ostrów

10.00

 

179

Polonia II Śmigiel

Krotosz Krotoszyn

10.00

 

 

180

Smecz Konin

Żaki Taczanów

12.30

 

181

Polonia II Śmigiel

Start Gostyń

12.30

 

VIII kolejka 18.02.2017r. (sobota)

182

UKS Daniszyn

Polonia II Śmigiel

10.00

 

183

Wamet II Dąbcze

Żaki Taczanów

10.00

 

184

Smecz Konin

Start Gostyń

10.00

 

 

185

Smecz Konin

Krotosz Krotoszyn

12.30

 

IX kolejka 25.02.2017r. (sobota)

186

Polonia II Śmigiel

Wamet II Dąbcze

10.00

 

187

Krotosz Krotoszyn

UKS Daniszyn

10.00

 

188

Start Gostyń

Tajfun II Ostrów

10.00

 

 

189

Krotosz Krotoszyn

Tajfun II Ostrów

14.00

 

190

Start Gostyń

UKS Daniszyn

14.00

 

X kolejka 11.03.2017r. (sobota)

191

Polonia II Śmigiel

Smecz Konin

10.00

 

192

Krotosz Krotoszyn

Start Gostyń

10.00

 

193

Wamet II Dąbcze

Tajfun II Ostrów

10.00

 

 

194

Wamet II Dąbcze

Smecz Konin

14.30

 

195

Żaki Taczanów

Tajfun II Ostrów

14.30

 

XI kolejka 25.03.2017r. (sobota)

196

Tajfun II Ostrów

Polonia II Śmigiel

10.00

 

197

Żaki Taczanów

UKS Daniszyn

10.00

 

 

198

Tajfun II Ostrów

UKS Daniszyn

14.30

 

199

Żaki Taczanów

Polonia II Śmigiel

14.30

 

XII kolejka 22.04.2017r. (sobota)

200

UKS Daniszyn

Smecz Konin

10.00

 

201

Krotosz Krotoszyn

Żaki Taczanów

10.00

 

202

Start Gostyń

Wamet II Dąbcze

10.00

 

 

 

 

 

 

203

Krotosz Krotoszyn

Wamet II Dąbcze

14.30

 

204

Start Gostyń

Żaki Taczanów

14.30

 

Uwagi!

 

1. Mecz rozgrywany jest jednocześnie na dwóch stołach w kolejności pojedynków w/g protokołu III ligi.

2. W II rundzie zespoły grają w ustawieniu zawodników w/g RANKINGU indywidualnego utworzonego po I rundzie.

2a. Na pierwszym stole grają zawodnicy z najwyższym RANKINGIEM spośród zawodników zgłoszonych do gry (bez rezerwowych).

2b. W grze podwójnej na pierwszym stole musi grać zawodnik z najwyższym RANKINGIEM wśród zgłoszonych do gier podwójnych.

2c. Zawodnik rezerwowy niezależnie jaką ma pozycję w RANKINGU może zmienić zawodnika na dowolnym stole.

3. Do IV ligi spada ostatni zespól w grupie [12 miejsce].

4. Zespoły z 10 i 11 miejsca w grupie rozegrają baraż o pozostanie w III Lidze z zespołami gr. PÓŁNOCNEJ.

5. Gospodarzem turnieju barażowego w dniu 29.04.2015r. zostanie zespól z najlepszym wynikiem punktowym w rundzie zasadniczej spośród zespołów z miejsc 10 i 11 w grupach PÓŁNOCNEJ I POŁUDNIOWEJ i dysponującym 4 stolami do gry.

6. W turnieju barażowym w pierwszej kolejności grają zespoły z miejsc 10 z zespołami z miejsc 11 w grypach PÓŁNOCNEJ i POŁUDNIOWEJ. Następnie zwycięzcy wałczą o pierwsze miejsce a pokonani o trzecie miejsce w turnieju barażowym.

7. Zwycięzca turnieju barażowego utrzymuje sie w III Lidze. Natomiast ilość pozostałych drużyn utrzymujących sie w III Lidze uzależniona jest od ilości drużyn spadających z II Ligi.

8. Ewentualne przełożenie meczu, musi być uzgodnione co najmniej 7 dni przed terminem jego rozegrania przez zainteresowane strony i zatwierdzone przez prowadzącego rozgrywki oraz przez WGiD WZTS w Poznaniu. Przełożenie może być tylko na termin wcześniejszy. Zgodę na ewentualne rozegranie meczu w terminie późniejszym musi wydać WGiD WZTS. Niedotrzymanie tych zasad, spowoduje przyznanie obustronnego walkoweru.

9. W rozgrywkach stosuje sie przepisy REGULAMINU rozgrywek III Ligi, przepisy sędziowskie PZTS oraz regulamin rozgrywek PZTS.

 

 

Prowadzący Rozgrywki III Ligi

 

Roman Kaczmarek

 

 

TERMINARZ

Rozgrywek Drużynowych

o Mistrzostwo III Ligi Mężczyzn w Tenisie Stołowym

w sezonie 2016/2017

Grupa POŁUDNIE

  1. LKS Burza Drzeczkowo

KS WAMET II Dąbcze (s)

  1. KS Krotosz Krotoszyn

KS Start Gostyń (b)

  1. KS Polonia II Śmigiel

UKS Lgiń Umikop-Firlej Wijewo

  1. UKS Żaki Taczanów

LKS Tajfun II Ostrów Wlkp. (b)

  1. UKS Smecz Konin

KS Górnik Kłodawa [s]

  1. UKS Piast Ostrzeszów

UKS Daniszyn (b)

I Runda

Lp.

Spotkanie drużyn

Godz.

Wynik

I seria 25.09.2016 /niedziela/

67

Wamet II Dąbcze

Burza Drzeczkowo

10.00

2:8

68

Start Gostyń

Krotosz Krotoszyn

10.00

5:5 

69

UKS Lgiń Wijewo

Polonia II Śmigiel

10.00

7:3 

70

Tajfun II Ostrów

Żaki Taczanów

10.00

8:2 

71

Górnik Kłodawa

Smecz Konin

10.00

6:4

72

UKS Daniszyn

Piast Ostrzeszów

10.00

 3:7

II seria 9.10.2016 /niedziela/

73

Burza Drzeczkowo

Polonia II Śmigiel

10.00

 10:0

74

Wamet II Dąbcze

UKS Lgiń Wijewo

10.00

1:9 

75

Żaki Taczanów

Krotosz Krotoszyn

10.00

 2:8

76

Tajfun II Ostrów

Start Gostyń

10.00

 8:2

77

Smecz Konin

UKS Daniszyn

10.00

 4:6

78

Górnik Kłodawa

Piast Ostrzeszów

10.00

 7:3

 

79

Burza Drzeczkowo

UKS Lgiń Wijewo

14.00

 7:3

80

Wamet II Dąbcze

Polonia II Śmigiel

14.00

 3:7

81

Żaki Taczanów

Start Gostyń

14.30

 4:6

82

Tajfun II Ostrów

Krotosz Krotoszyn

14.30

 9:1

83

Smecz Konin

Piast Ostrzeszów

15.00

 4:6

84

Górnik Kłodawa

UKS Daniszyn

15.00

 7:3

III seria 23.10.2016 /niedziela/

85

Burza Drzeczkowo

UKS Daniszyn

10.00

 10:0

86

Wamet II Dąbcze

Piast Ostrzeszów

10.00

1:9 

87

Krotosz Krotoszyn

Smecz Konin

10.00

 5:5

88

Start Gostyń

Górnik Kłodawa

10.00

5:5 

89

Polonia II Śmigiel

Żaki Taczanów

10.00

 9:1

90

UKS Lgiń Wijewo

Tajfun II Ostrów

10.00

5:5 

 

91

Burza Drzeczkowo

Piast Ostrzeszów

14.00

8:2 

92

Wamet II Dąbcze

UKS Daniszyn

14.00

2:8 

93

Krotosz Krotoszyn

Górnik Kłodawa

14.30

 4:6

94

Start Gostyń

Smecz Konin

14.30

3:7 

95

Polonia II Śmigiel

Tajfun II Ostrów

15.00

 3:7

96

UKS Lgiń Wijewo

Żaki Taczanów

15.00

10:0 

IV seria 20.11.2016 /niedziela/

97

Żaki Taczanów

Burza Drzeczkowo

10.00

 2:8

98

Tajfun II Ostrów

Wamet II Dąbcze

10.00

9:1 

99

UKS Daniszyn

Krotosz Krotoszyn

10.00

 3:7

100

Piast Ostrzeszów

Start Gostyń

10.00

 8:2

101

Smecz Konin

Polonia II Śmigiel

10.00

 8:2

102

Górnik Kłodawa

UKS Lgiń Wijewo

10.00

 3:7

 

103

Żaki Taczanów

Wamet II Dąbcze

14.30

 5:5

104

Tajfun II Ostrów

Burza Drzeczkowo

14.30

 5:5

105

UKS Daniszyn

Start Gostyń

14.30

 8:2

106

Piast Ostrzeszów

Krotosz Krotoszyn

14.30

 7:3

107

Smecz Konin

UKS Lgiń Wijewo

15.00

 3:7

108

Górnik Kłodawa

Polonia II Śmigiel

15.00

 8:2

V seria 4.12.2016 /niedziela/

109

Burza Drzeczkowo

Krotosz Krotoszyn

10.00

8:2 

110

Wamet II Dąbcze

Start Gostyń

10.00

 3:7

111

Żaki Taczanów

Smecz Konin

10.00

 0:10

112

Tajfun II Ostrów

Górnik Kłodawa

10.00

5:5

113

Polonia II Śmigiel

UKS Daniszyn

10.00

 7:3

114

UKS Lgiń Wijewo

Piast Ostrzeszów

10.00

 5:5

 

115

Burza Drzeczkowo

Start Gostyń

14.00

 9:1

116

Wamet II Dąbcze

Krotosz Krotoszyn

14.00

 5:5

117

Żaki Taczanów

Górnik Kłodawa

14.30

 2:8

118

Tajfun II Ostrów

Smecz Konin

14.30

 3:7

119

Polonia II Śmigiel

Piast Ostrzeszów

15.00

 2:8

120

UKS Lgiń Wijewo

UKS Daniszyn

15.00

 8:2

VI seria 18.12.2016 /niedziela/

121

UKS Daniszyn

Żaki Taczanów

10.00

 9:1

122

Piast Ostrzeszów

Tajfun II Ostrów

10.00

5:5 

123

Krotosz Krotoszyn

Polonia II Śmigiel

10.00

4:6 

124

Start Gostyń

UKS Lgiń Wijewo

10.00

0:10 

125

Smecz Konin

Burza Drzeczkowo

10.00

4:6 

126

Górnik Kłodawa

Wamet II Dąbcze

10.00

 6:4

 

127

UKS Daniszyn

Tajfun II Ostrów

14.30

 5:5

128

Piast Ostrzeszów

Żaki Taczanów

14.30

8:2 

129

Krotosz Krotoszyn

UKS Lgiń Wijewo

14.30

 3:7

130

Start Gostyń

Polonia II Śmigiel

14.30

4:6 

131

Smecz Konin

Wamet II Dąbcze

15.00

 8:2

132

Górnik Kłodawa

Burza Drzeczkowo

15.00

 3:7

 

Uwagi!

1. Mecz rozgrywa sie jednocześnie na dwóch stolach w/g protokółu III ligi.

2. W I rundzie zespoły grają bez RANKINGU. Za zwycięstwo na pierwszym stole zawodnik otrzymuje 3 pkt. a za zwycięstwo na drugim stole 2 pkt.

3. Po I rundzie rozgrywek będzie utworzona tzw. grupa mistrzowska:

a) utworzą ja zespoły z miejsc 1-4 z grup Północnej i Południowej,

b) zespoły te będą miały zaliczone wszystkie punkty uzyskane w I rundzie,

c) w II rundzie gr. Mistrzowska gra w kolejność:

- I seria mecz w parach

- mecze rewanżowe pomiędzy zespołami z grup Północnej i Południowej

- mecze rewanżowe w parach

d) zespoły z miejsc 5-12 w II rundzie grają mecze rewanżowe w swoich grupach: Północnej i Południowej z zaliczeniem punktów uzyskanych w I rundzie.

4. W przypadku wycofania sie zespołu w trakcie rozgrywek zespoły z danej grupy otrzymają walkowery w danej rundzie.

5. Ewentualne przełożenie meczu powinno być uzgodnione co najmniej 7 dni przed terminem rozegranie meczu przez zainteresowane strony i zatwierdzenie przez organ prowadzący rozgrywki. Mecz powinien być przełożony na termin wcześniejszy.

Prowadzący Rozgrywki III ligi

Roman Kaczmarek

 

 

 

Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail.
Subskrypcja
dopisz wypisz
21 stycznia 2017
następny miesiąc poprzedni miesiąc
pn wt śr czw pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
imieniny
Agnieszki, Jarosława, Nory
Gości online
Licznik odwiedzin:
1259760
Dzisiaj:
256
Gości on-line:
4
Twoje IP:
54.145.218.90
Wielkopolski Związek Tenisa Stołowego w Poznaniu, ul. Reymonta 35, 60-791 Poznań, woj. wielkopolskie
http://www.wzts.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - FSI