Wielkopolski Związek
Tenisa Stołowego

Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Wyszukiwarka
Wpisz słowo, którego szukasz.

II liga mężczyzn gr. północ

 

Wyniki baraży II ligi mężczyzn grupy I:

11.03.2017: 

ATS Stargard

RLKTS Ochman Raszków

1: 9

UKS Nałęcz Majster Ostroróg

LKS Tajfun Ostrów

3: 7

KS Polonia Śmigiel

Darz Bór Karnieszewice

2: 8

KS Stella Niechan Gniezno

Visonex LUKS Top Wierzbięcin

3: 7

06.05.2017:

RLKTS Ochman Raszków

ATS Stargard

10: 0

LKS Tajfun Ostrów

UKS Nałęcz Majster Ostroróg

7: 3

Darz Bór Karnieszewice

KS Polonia Śmigiel

10: 0

Visonex LUKS Top Wierzbięcin

KS Stella Niechan Gniezno

10: 0

Turniej finałowy organizuje w dniu 13.05.2017 RLKTS Ochman Raszków i ponosi koszty związane z organizacją. Drużyny przyjeżdżają na własny koszt.

Pary Półfinałowe:

RLKTS Ochman Raszków Visonex LUKS Top Wierzbięcin

Darz Bór Karnieszewice – LKS Tajfun Ostrów

 

Baraże o utrzymanie się w lidze: 

11.03.2017:

UKS Czarni Pieszcz

KS Wamet Dąbcze

2: 8

UKS Junior Leszno

KTS Koszalinianin Koszalin

8: 2

06.05.2017:

KS Wamet Dąbcze

UKS Czarni Pieszcz

10: 0

KTS Koszalinianin Koszalin

UKS Junior Leszno

3: 7

W lidze pozostały drużyny: KS Wamet Dąbcze i UKS Junior Leszno

Opracował: Piotr Śmigaj

 

 

 

II liga północ  
            I  RUNDA  Wynik
 1 kolejka 24.09.2016 / sobota / godzina
9ULKS Borne SulinowoUKS Champion Police3:7
10KTS Koszalinianin KoszalinVisonex LUKS Top Wierzbięcin2:8
11UKS Nałęcz Majster OstrorógUKS Czarni Pieszcz9:1
12ATS StargardDarz Bór Karnieszewice0:10
 2 kolejka 24.09.2016 / sobota /  
13ULKS Borne SulinowoVisonex LUKS Top Wierzbięcin0:10
14KTS Koszalinianin KoszalinUKS Champion Police8:2
15UKS Nałęcz Majster OstrorógDarz Bór Karnieszewice2:8
16ATS StargardUKS Czarni Pieszcz8:2
    
 3 kolejka 08.10.2016 / sobota /  
25Visonex LUKS Top WierzbięcinUKS Nałęcz Majster Ostroróg7:3
26UKS Champion PoliceATS Stargard6:4
27Darz Bór KarnieszewiceULKS Borne Sulinowo10:0
28UKS Czarni PieszczKTS Koszalinianin Koszalin3:7
 4 kolejka 08.10.2016 / sobota /  
29Visonex LUKS Top WierzbięcinATS Stargard8:2
30UKS Champion PoliceUKS Nałęcz Majster Ostroróg2:8
31Darz Bór KarnieszewiceKTS Koszalinianin Koszalin10:0
32UKS Czarni PieszczULKS Borne Sulinowo5:5
    
 5 kolejka 05.11.2016 / sobota /  
41Darz Bór KarnieszewiceUKS Champion Police10:0
42UKS Czarni PieszczVisonex LUKS Top Wierzbięcin1:9
43ULKS Borne SulinowoUKS Nałęcz Majster Ostroróg1:9
44KTS Koszalinianin KoszalinATS Stargard4:6
 6 kolejka 05.11.2016 / sobota /  
45Darz Bór KarnieszewiceVisonex LUKS Top Wierzbięcin8:2
46UKS Czarni PieszczUKS Champion Police2:8
47ULKS Borne SulinowoATS Stargard2:8
48KTS Koszalinianin KoszalinUKS Nałęcz Majster Ostroróg3:7
    
 7 kolejka 12.11.2016 / sobota /  
53UKS Champion PoliceVisonex LUKS Top Wierzbięcin3:7
54UKS Czarni PieszczDarz Bór Karnieszewice0:10
55ATS StargardUKS Nałęcz Majster Ostroróg3:7
56KTS Koszalinianin KoszalinULKS Borne Sulinowo10:0
    
    
    
    
    
    
    
    
    
            II  RUNDA  
 8 kolejka 10.12.2016 / sobota /  
61Visonex LUKS Top WierzbięcinULKS Borne Sulinowo9:1
62UKS Champion PoliceKTS Koszalinianin Koszalin8:2
63Darz Bór KarnieszewiceUKS Nałęcz Majster Ostroróg10:0
64UKS Czarni PieszczATS Stargard2:8
    
 9 kolejka 10.12.2016 / sobota /  
73Visonex LUKS Top WierzbięcinKTS Koszalinianin Koszalin7:3
74UKS Champion PoliceULKS Borne Sulinowo7:3
75Darz Bór KarnieszewiceATS Stargard10:0
76UKS Czarni PieszczUKS Nałęcz Majster Ostroróg2:8
 10 kolejka 07.01.2017 / sobota /  
77ATS StargardVisonex LUKS Top Wierzbięcin1:9
78UKS Nałęcz Majster OstrorógUKS Champion Police10:0
79KTS Koszalinianin KoszalinDarz Bór Karnieszewice0:10
80ULKS Borne SulinowoUKS Czarni Pieszcz5:5
    
 11 kolejka 07.01.2017 / sobota /  
89ATS StargardUKS Champion Police5:5
Gliniany 90UKS Nałęcz Majster OstrorógVisonex LUKS Top Wierzbięcin5:5
91KTS Koszalinianin KoszalinUKS Czarni Pieszcz8:2
92ULKS Borne SulinowoDarz Bór Karnieszewice1:9
 12 kolejka 21.01.2017 / sobota /  
93UKS Champion PoliceDarz Bór Karnieszewice0:10
94Visonex LUKS Top WierzbięcinUKS Czarni Pieszcz9:1
Moder 95UKS Nałęcz Majster OstrorógULKS Borne Sulinowo10:0
96ATS StargardKTS Koszalinianin Koszalin7:3
    
 13 kolejka 21.01.2017 / sobota /  
105UKS Champion PoliceUKS Czarni Pieszcz9:1
106Visonex LUKS Top WierzbięcinDarz Bór Karnieszewice1:9
Moder  107UKS Nałęcz Majster OstrorógKTS Koszalinianin Koszalin9:1
108ATS StargardULKS Borne Sulinowo7:3
 14 kolejka 04.02.2017 / sobota /  
109Visonex LUKS Top WierzbięcinUKS Champion Police8:2
110Darz Bór KarnieszewiceUKS Czarni Pieszcz10:0
Gliniany 111UKS Nałęcz Majster OstrorógATS Stargard5:5
112ULKS Borne SulinowoKoszalinianin Koszalin2:8
    
Uwaga: mecz UKS Nałęcz Ostroróg - ATS Stargard proszę rozegrać najpóźniej do 4.03.2017
    
Opracował: Piotr Śmigaj    tel. 501 454 585  
    

Piotr Ciszak
Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail.
Subskrypcja
dopisz wypisz
24 czerwca 2017
następny miesiąc poprzedni miesiąc
pn wt śr czw pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
imieniny
Danuty, Jana, Janiny
Gości online
Licznik odwiedzin:
1485682
Dzisiaj:
5
Gości on-line:
0
Twoje IP:
54.161.106.81
Wielkopolski Związek Tenisa Stołowego w Poznaniu, ul. Reymonta 35, 60-791 Poznań, woj. wielkopolskie
http://www.wzts.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - FSI