Wielkopolski Związek
Tenisa Stołowego

Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Wyszukiwarka
Wpisz słowo, którego szukasz.

IV liga OZTS Poznań gr. II

 

 

Nr meczu

data

 

 

 

Godz.

 

 

 

1

21.02.

wtorek

SKTS Rataje 50 III Poznań

 

UKS Jedynka Kórnik

17:30

11 

 

2

28.02.

wtorek

SKTS Rataje 50 II Poznań

 

UKS Pionier II

Kleszczewo

17:30

 5

 

13 

3

24.03.

piątek

TTS Trzemeszno

 

UKS Pionier II

Kleszczewo

18.00

 

10 

4

03.03.

piątek

UKS Jedynka Kórnik

 

MCK Miłosław

18.00

 

 

 

5

07.03.

wtorek

SKTS Rataje 50 III Poznań

 

SKTS Rataje 50 II Poznań

17:30

 12

 

 6

6

12.03.

niedziela

MCK Miłosław

 

TTS Trzemeszno

11.00

 

 

 

7

17.03.

piątek

UKS Jedynka Kórnik

 

TTS Trzemeszno

18.00

 

 

 

8

17.03.

piątek

UKS Pionier II

Kleszczewo

 

SKTS Rataje 50 III Poznań

19.00

 

 

 

9

19.03.

niedziela

MCK Miłosław

 

SKTS Rataje 50 II Poznań

11.00

 

 

 

10

31.03.

piątek

TTS Trzemeszno

 

SKTS Rataje 50 III Poznań

18.00

 

 

 

11

31.03.

piątek

UKS Jedynka Kórnik

 

SKTS Rataje 50 II Poznań

18.00

 

 

 

12

2.04.

niedziela

MCK Miłosław

 

UKS Pionier II

Kleszczewo

11.00

 

 

 

13

07.04.

piątek

TTS Trzemeszno

 

SKTS Rataje 50 II Poznań

18.00

 

 

 

14

07.04.

piątek

UKS Pionier II

Kleszczewo

 

UKS Jedynka Kórnik

19.00

 

 

 

15

09.04.

niedziela

MCK Miłosław

 

SKTS Rataje 50 III Poznań

11.00

 

 

 

 

 

Nr meczu

data

 

 

 

Godz.

 

 

 

1

23.09 piątek

ALMAR Głębokie

 

MKTS II Opalenica

18.00

 9

 

2

27.09 wtorek

SKTS II Rataje 50 Poznań

 

SKTS III Rataje 50 Poznań

17:30

 

15 

3

30.09 piątek

LKS Wielkopolska III Komorniki

 

TTS Trzemeszno

19.00

 16

 

 2

4

30.09 piątek

UKS Jedynka Kórnik

 

OKS Relax Śrem

18.00

 5

 

13 

5

30.09 piątek

KTS Jeziorak Międzychód

 

MCK Miłosław

19.00

16 

 

 2

6

2.10 niedziela

ACTIVE Nekla

 

UKS Pionier GOKiS II Kleszczewo

11.00

 14

 

 4

7

04.10 wtorek

SKTS III Rataje 50 Poznań

 

UKS Pionier GOKiS II Kleszczewo

17:30

 12

 

 6

8

07.10 piątek

OKS Relax Śrem

 

KTS Jeziorak Międzychód

18.00

 

11 

9

07.10 piątek

TTS Trzemeszno

 

UKS Jedynka Kórnik

18.00

 

17 

10

07.10 piątek

MKTS II Opalenica

 

LKS Wielkopolska III Komorniki

18.30

13 

 

11

11.10 wtorek

SKTS II Rataje 50 Poznań

 

ALMAR Głębokie

17:30

 2

 

16

12

14.10 piątek

ALMAR Głębokie

 

OKS Relax Śrem

18.00

16 

 

13

14.10 piątek

UKS Jedynka Kórnik

 

UKS Pionier GOKiS II Kleszczewo

18.00

 

 15

14

14.10 piątek

KTS Jeziorak Międzychód

 

ACTIVE Nekla

19.00

 

12 

15

18.10 wtorek

SKTS II Rataje 50 Poznań

 

UKS Jedynka Kórnik

17:30

 13

 

 5

16

21.10 piątek

ALMAR Głębokie

 

SKTS III Rataje 50 Poznań

18.00

17  

 

 1

17

21.10 piątek

LKS Wielkopolska III Komorniki

 

SKTS II Rataje 50 Poznań

19.00

 17

 

18

21.10 piątek

UKS Jedynka Kórnik

 

MKTS II Opalenica

18.00

 

 16

19

21.10 piątek

KTS Jeziorak Międzychód

 

TTS Trzemeszno

19.00

 17

 

 1

20

21.10 piątek

UKS Pionier GOKiS II Kleszczewo

 

MCK Miłosław

19.00

 11

 

21

23.10 niedziela

ACTIVE Nekla

 

OKS Relax Śrem

11.00

 15

 

22

25.10 wtorek

SKTS III Rataje 50 Poznań

 

OKS Relax Śrem

17:30

 4

 

14 

23

28.10 piątek

OKS Relax Śrem

 

UKS Pionier GOKiS II Kleszczewo

18.00

11 

 

24

28.10 piątek

TTS Trzemeszno

 

ACTIVE Nekla

18.00

 6

 

 12

25

28.10 piątek

UKS Jedynka Kórnik

 

ALMAR Głębokie

18.00

 

18 

26

28.10 piątek

KTS Jeziorak Międzychód

 

SKTS II Rataje 50 Poznań

19.00

 13

 

 5

27

04.11 piątek

MKTS II Opalenica

 

KTS Jeziorak Międzychód

18.30

11 

 

 7

28

04.11 piątek

ALMAR Głębokie

 

LKS Wielkopolska III Komorniki

18.00

 14

 

29

04.11 piątek

UKS Pionier GOKiS II Kleszczewo

 

TTS Trzemeszno

19.00

 14

 

30

09.11 środa

ACTIVE Nekla

 

SKTS III Rataje 50 Poznań

11.00

13 

 

31

06.11 niedziela

MCK Miłosław

 

OKS Relax Śrem

11.00

 6

 

 12

32

08.11 wtorek

SKTS II Rataje 50 Poznań

 

ACTIVE Nekla

17:30

 3

 

 15

33

22.01. niedziela

MCK Miłosław

 

UKS Jedynka Kórnik

11.00

 11

 

 7

34

15.11 wtorek

SKTS III Rataje 50 Poznań

 

TTS Trzemeszno

17:30

 15

 

 3

35

18.11 piątek

LKS Wielkopolska III Komorniki

 

SKTS III Rataje 50 Poznań

19.00

16 

 

 2

36

18.11 piątek

ALMAR Głębokie

 

KTS Jeziorak Międzychód

18.00

14 

 

 4

37

18.11 piątek

TTS Trzemeszno

 

MCK Miłosław

18.00

 

 10

38

22.01. niedziela

ACTIVE Nekla

 

MKTS II Opalenica

17.00

 14

 

39

22.11 wtorek

SKTS II Rataje 50 Poznań

 

MCK Miłosław

17:30

 7

 

 11

40

25.11 piątek

LKS Wielkopolska III Komorniki

 

UKS Jedynka Kórnik

19.00

 14

 

41

25.11 piątek

UKS Pionier GOKiS II Kleszczewo

 

SKTS II Rataje 50 Poznań

19.00

 14

 

 4

42

25.11 piątek

OKS Relax Śrem

 

TTS Trzemeszno

18.00

16 

 

43

27.11 niedziela

ACTIVE Nekla

 

ALMAR Głębokie

11.00

 13

 

 5

44

20.11 niedziela

MCK Miłosław

 

MKTS II Opalenica

11.00

 4

 

 14

45

29.11 wtorek

SKTS III Rataje 50 Poznań

 

MKTS II Opalenica

17:30

 1

 

 17

46

02.12 piątek

MKTS II Opalenica

 

UKS Pionier GOKiS II Kleszczewo

18.30

16 

 

47

20.01. piątek

UKS Jedynka Kórnik

 

SKTS III Rataje 50 Poznań

18.00

 

 11

48

02.12 piątek

KTS Jeziorak Międzychód

 

LKS Wielkopolska III Komorniki

19.00

 12

 

49

08.01. niedziela

MCK Miłosław

 

ACTIVE Nekla

11.00

 4

 

 14

50

06.12 wtorek

SKTS II Rataje 50 Poznań

 

TTS Trzemeszno

17:30

10 

 

51

09.12 piątek

OKS Relax Śrem

 

SKTS II Rataje 50 Poznań

18.00

 15

 

 3

52

09.12 piątek

ALMAR Głębokie

 

UKS Pionier GOKiS II Kleszczewo

18.00

14 

 

53

09.12 piątek

LKS Wielkopolska III Komorniki

 

ACTIVE Nekla

19.00

 

14 

54

09.12 piątek

UKS Jedynka Kórnik

 

KTS Jeziorak Międzychód

18.00

 1

 

 17

55

11.12 niedziela

MCK Miłosław

 

ALMAR Głębokie

11.00

 

14 

56

13.12 wtorek

SKTS III Rataje 50 Poznań

 

MCK Miłosław

17:30

 7

 

 11

57

16.12 piątek

KTS Jeziorak Międzychód

 

SKTS III Rataje 50 Poznań

19.00

 16

 

58

16.12 piątek

MKTS II Opalenica

 

OKS Relax Śrem

18.30

 13

 

59

06.01. piątek

UKS Pionier GOKiS II Kleszczewo

 

LKS Wielkopolska III Komorniki

19.00

 7

 

11 

60

16.12 piątek

TTS Trzemeszno

 

ALMAR Głębokie

18.00

 2

 

 16

61

18.12 niedziela

ACTIVE Nekla

 

UKS Jedynka Kórnik

11.00

 15

 

 3

62

13.01 piątek

TTS Trzemeszno

 

MKTS II Opalenica

18.00

 

 15

63

13.01 piątek

UKS Pionier GOKiS II Kleszczewo

 

KTS Jeziorak Międzychód

19.00

 4

 

 14

64

20.01 piątek

OKS Relax Śrem

 

LKS Wielkopolska III Komorniki

18.00

 8

 

10 

65

20.01 piątek

MKTS II Opalenica

 

SKTS II Rataje 50 Poznań

18.30

 11

 

66

13.01 piątek

LKS Wielkopolska III Komorniki

 

MCK Miłosław

19.00

 11

 

 

 

Uwaga:

Gospodarz meczu zobowiązany jest w dniu rozegrania spotkań przekazać informacje o wyniku meczu telefonicznie pod nr tel.518 641 484 (SMS), e-mailem na adres tenisistastolowy@poczta.onet.pl

IV Liga OZTS Poznań - Piotr Ciszak

e-mail: tenisistastolowy@poczta.onet.pl

tel. kom. 518 641 484

ul. Św. Szczepana 5/135

61-465 Poznań

Życzę udanych spotkań i sportowej rywalizacji

w nowym sezonie 2016/2017

Piotr Ciszak

Piotr Ciszak
Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail.
Subskrypcja
dopisz wypisz
31 marca 2017
następny miesiąc poprzedni miesiąc
pn wt śr czw pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
imieniny
Balbiny, Kamila, Kornelii
Gości online
Licznik odwiedzin:
1366113
Dzisiaj:
8
Gości on-line:
1
Twoje IP:
54.158.99.141
Wielkopolski Związek Tenisa Stołowego w Poznaniu, ul. Reymonta 35, 60-791 Poznań, woj. wielkopolskie
http://www.wzts.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - FSI