Wielkopolski Związek
Tenisa Stołowego

Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Wyszukiwarka
Wpisz słowo, którego szukasz.

IV liga OZTS Piła

 

Terminarz rozgrywek IV ligi tenisa stołowego Rejonu Pilskiego

Sezon 2016/2017

II runda

 

 

Uczestniczące drużyny:

1. UKS I Biała

2. KTS Plastmet Noteć II Czarnków

3. LZS Noteć Dziembowo

4. PKS Michał Krostkowo

5. UKS TS Lubasz

6. MLKS Sparta II Złotów

7. Stowarzyszenie LZS I Kuźnica Żelichowska

8. Stowarzyszenie LZS II Kuźnica Żelichowska

 

 

1. seria sobota 21.01.2017

1

PKS Michał Krostkowo

LZS Noteć Dziembowo

16:00

 

2

MLKS Sparta II Złotów

UKS TS Lubasz

16:00

 

3

UKS Biała

KTS Plastmet Noteć II Czarnków

16:00

 

4

LZS II Kuźnica Żelichowska

LZS I Kuźnica Żelichowska

16:00

 

 

2 seria sobota 4.02.2017

5

KTS Plastmet Noteć II Czarnków

PKS Michał Krostkowo

17:00

 

6

LZS Noteć Dziembowo

LZS I Kuźnica Żelichowska

16:00

 

7

UKS Biała

MLKS Sparta II Złotów

16:00

 

8

LZS II Kuźnica Żelichowska

UKS TS Lubasz

16:00

 

 

3 seria sobota 18.02.2017

9

PKS Michał Krostkowo

LZS II Kuźnica Żelichowska

16:00

 

10

MLKS Sparta II Złotów

LZS Noteć Dziembowo

16:00

 

11

UKS TS Lubasz

KTS Plastmet Noteć II Czarnków

16:00

 

12

LZS I Kuźnica Żelichowska

UKS Biała

16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

4. seria sobota 4.03.2017

13

MLKS Sparta II Złotów

PKS Michał Krostkowo

16:00

 

14

LZS Noteć Dziembowo

UKS TS Lubasz

16:00

 

15

KTS Plastmet Noteć II Czarnków

LZS I Kuźnica Żelichowska

17:00

 

16

LZS II Kuźnica Żelichowska

UKS Biała

16:00

 

 

 

5. Seria sobota 18.03.2017

17

PKS Michał Krostkowo

UKS TS Lubasz

16:00

 

18

LZS Noteć Dziembowo

UKS Biała

16:00

 

19

KTS Plastmet Noteć II Czarnków

LZS II Kuźnica Żelichowska

17:00

 

20

MLKS Sparta II Złotów

LZS I Kuźnica Żelichowska

16:00

 

 

6.seria sobota 1.04.2017

21

PKS Michał Krostkowo

UKS Biała

16:00

 

22

LZS II Kuźnica Żelichowska

LZS Noteć Dziembowo

16:00

 

23

MLKS Sparta II Złotów

KTS Plastmet Noteć II Czarnków

16:00

 

24

UKS TS Lubasz

LZS I Kuźnica Żelichowska

16:00

 

 

7. seria sobota 22.04.2017

25

LZS Noteć Dziembowo

KTS Plastmet Noteć II Czarnków

16:00

 

26

MLKS Sparta II Złotów

LZS II Kuźnica Żelichowska

16:00

 

27

UKS TS Lubasz

UKS Biała

16:00

 

28

LZS I Kuźnica Żelichowska

PKS Michał Krostkowo

16:00

 

 

 

 

 

 Terminarz rozgrywek IV ligi tenisa stołowego Rejonu Pilskiego

Sezon 2016/2017

I runda

 

 Uczestniczące drużyny:

 

1. UKS I Biała

2. KTS Plastmet Noteć II Czarnków

3. LZS Noteć Dziembowo

4. PKS Michał Krostkowo

5. UKS TS Lubasz

6. MLKS Sparta II Złotów

7. Stowarzyszenie LZS I Kuźnica Żelichowska

8. Stowarzyszenie LZS II Kuźnica Żelichowska

 

1. seria sobota 8.10.2016

1

LZS Noteć Dziembowo

PKS Michał Krostkowo

16:00

4:10 

2

UKS TS Lubasz

MLKS Sparta II Złotów

17:00

 2:10

3

KTS Plastmet Noteć II Czarnków

UKS Biała

17:00

10:3 

4

LZS I Kuźnica Żelichowska

LZS II Kuźnica Żelichowska

16:00

10:2 

 

2 seria sobota 15.10.2016

5

PKS Michał Krostkowo

KTS Plastmet Noteć II Czarnków

16:00

 10:2

6

LZS I Kuźnica Żelichowska

LZS Noteć Dziembowo

16:00

 10:6

7

MLKS Sparta II Złotów

UKS Biała

16:00

 10:3

8

UKS TS Lubasz

LZS II Kuźnica Żelichowska

16:00

 3:10

 

3 seria sobota 22.10.2016

9

LZS II Kuźnica Żelichowska

PKS Michał Krostkowo

16:00

6:10 

10

LZS Noteć Dziembowo

MLKS Sparta II Złotów

16:00

 10:6

11

KTS Plastmet Noteć II Czarnków

UKS TS Lubasz

17:00

10:3 

12

UKS Biała

LZS I Kuźnica Żelichowska

16:00

2:10

 

4. seria sobota 29.10.2016

13

PKS Michał Krostkowo

MLKS Sparta II Złotów

16:00

9:9 

14

UKS TS Lubasz

LZS Noteć Dziembowo

16:00

0:10 

15

LZS I Kuźnica Żelichowska

KTS Plastmet Noteć II Czarnków

16:00

10:1 

16

UKS Biała

LZS II Kuźnica Żelichowska

16:00

 2:10

 

5. Seria sobota 5.11.2016

17

UKS TS Lubasz

PKS Michał Krostkowo

16:00

2:10 

18

LZS Noteć Dziembowo

UKS Biała

16:00

 10:2

19

LZS II Kuźnica Żelichowska

KTS Plastmet Noteć II Czarnków

16:00

10:4 

  

6.seria 19.11.2016

20

UKS Biała

PKS Michał Krostkowo

16:00

4:10 

21

LZS Noteć Dziembowo

LZS II Kuźnica Żelichowska

16:00

 10:1

22

KTS Plastmet Noteć II Czarnków

MLKS Sparta II Złotów

17:00

 2:10

23

LZS I Kuźnica Żelichowska

UKS TS Lubasz

16:00

 10:0

 

7. seria sobota 26.11.2016

24

KTS Plastmet Noteć II Czarnków

LZS Noteć Dziembowo

16:00

 0:10

25

LZS II Kuźnica Żelichowska

MLKS Sparta II Złotów

16:00

 9:9

26

UKS Biała

UKS TS Lubasz

16:00

 5:10

 

8 seria sobota 3.12.2016

27

MLKS Sparta II Złotów

LZS I Kuźnica Żelichowska

16:00

 10:7

 

9 seria sobota 17.12.2016

28

PKS Michał Krostkowo

LZS I Kuźnica Żelichowska

16:00

 6:10

 

Piotr Ciszak
Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail.
Subskrypcja
dopisz wypisz
21 stycznia 2017
następny miesiąc poprzedni miesiąc
pn wt śr czw pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
imieniny
Agnieszki, Jarosława, Nory
Gości online
Licznik odwiedzin:
1259731
Dzisiaj:
255
Gości on-line:
3
Twoje IP:
54.145.218.90
Wielkopolski Związek Tenisa Stołowego w Poznaniu, ul. Reymonta 35, 60-791 Poznań, woj. wielkopolskie
http://www.wzts.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - FSI