Wielkopolski Związek
Tenisa Stołowego

Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Wyszukiwarka
Wpisz słowo, którego szukasz.

III liga gr. mistrzowska

 

TERMINARZ

Rozgrywek Drużynowych

o Mistrzostwo III Ligi Mężczyzn w Tenisie Stołowym

w sezonie 2016/2017

Grupa MISTRZOWSKA

  1. UKS Nałęcz II Gephouse Ostroróg

CKS Helios Czempiń

  1. WLKS Łobzonka Wyrzysk

MLKS Sparta Złotów

  1. UKS Lgin Umikop-Firlej Wijewo

LKS Burza Drzeczkowo

  1. KS Górnik Kłodawa (s)

UKS Piast Ostrzeszów (b)

II Runda

Lp.

Spotkanie drużyn

Godz.

Wynik

VIIkolejka 14.01.2017r. (sobota)

133

Burza Drzeczkowo

Nałęcz II Ostroróg

10.00

 6:4

134

UKS Lgiń Wijewo

Helios Czempiń

10.00

9:1 

135

Górnik Kłodawa

Sparta Złotów

10.00

2:8 

136

Piast Ostrzeszów

Łobzonka Wyrzysk

10.00

4:6 

 

137

Burza Drzeczkowo

Helios Czempiń

15.00

 8:2

138

UKS Lgiń Wijewo

Nałęcz II Ostroróg

15.00

7:3 

139

Górnik Kłodawa

Łobzonka Wyrzysk

16.00

 6:4

140

Piast Ostrzeszów

Sparta Złotów

16.00

 3:7

VIIIkolejka 21.01.2017r. (sobota)

141

Nałęcz II Ostroróg

Górnik Kłodawa

10.00

6:4 

142

Helios Czempiń

Piast Ostrzeszów

10.00

10:0 

143

Łobzonka Wyrzysk

UKS Lgiń Wijewo

10.00

 8:2

144

Sparta Złotów

Burza Drzeczkowo

10.00

5:5 

 

145

Nałęcz II Ostroróg

Piast Ostrzeszów

15.00

10:0

146

Helios Czempiń

Górnik Kłodawa

15.00

 7:3

147

Łobzonka Wyrzysk

Burza Drzeczkowo

15.00

4:6 

148

Sparta Złotów

UKS Lgiń Wijewo

15.00

 6:4

IXkolejka 18.02.2017r. (sobota)

149

Łobzonka Wyrzysk

Sparta Złotów

10.00

3:7 

150

Helios Czempiń

Nałęcz II Ostroróg

10.00

 6:4

151

UKS Lgiń Wijewo

Burza Drzeczkowo

10.00

 4:6

152

Piast Ostrzeszów

Górnik Kłodawa

10.00

 5:5

Xkolejka 25.02.2017r. (sobota)

153

Łobzonka Wyrzysk

Nałęcz II Ostroróg

10.00

6:4 

154

Burza Drzeczkowo

Górnik Kłodawa

10.00

8:2 

 

155

Sparta Złotów

Nałęcz II Ostroróg

15.00

9:1 

156

UKS Lgiń Wijewo

Górnik Kłodawa

15.00

7:3 

XIkolejka 11.03.2017r. (sobota)

157

Helios Czempiń

Sparta Złotów

10.00

7:3 

158

Piast Ostrzeszów

Burza Drzeczkowo

10.00

2:8 

 

159

Helios Czempiń

Łobzonka Wyrzysk

13.00

6:4 

160

Piast Ostrzeszów

UKS Lgiń Wijewo

13.00

5:5 

XIIkolejka 25.03.2017r. (sobota)

161

Helios Czempiń

Burza Drzeczkowo

10.00

2:8 

162

Nałęcz II Ostroróg

UKS Lgiń Wijewo

10.00

6:4 

163

Łobzonka Wyrzysk

Górnik Kłodawa

10.00

 6:4

164

Sparta Złotów

Piast Ostrzeszów

10.00

 8:2

 

165

Helios Czempiń

UKS Lgiń Wijewo

15.00

3:7 

166

Nałęcz II Ostroróg

Burza Drzeczkowo

15.00

 1:9

167

Łobzonka Wyrzysk

Piast Ostrzeszów

15.00

 5:5

168

Sparta Złotów

Górnik Kłodawa

15.00

8:2 

XIIIkolejka 29.04.2017r. (sobota)

169

UKS Lgiń Wijewo

Łobzonka Wyrzysk

10.00

 

170

Burza Drzeczkowo

Sparta Złotów

10.00

 

171

Górnik Kłodawa

Helios Czempiń

10.00

 

172

Piast Ostrzeszów

Nałęcz II Ostroróg

10.00

 

 

173

UKS Lgiń Wijewo

Sparta Złotów

15.00

 

174

Burza Drzeczkowo

Łobzonka Wyrzysk

15.00

 

175

Górnik Kłodawa

Nałęcz II Ostroróg

16.00

 

176

Piast Ostrzeszów

Helios Czempiń

16.00

 

 

Uwagi!

 

1. Mecz rozgrywany jest jednocześnie na dwóch stołach w kolejności pojedynków w/g protokołu III ligi.

2. W II rundzie zespoły grają w ustawieniu zawodników w/g RANKINGU indywidualnego utworzonego po I rundzie.

2a. Na pierwszym stole grają zawodnicy z najwyższym RANKINGIEM spośród zawodników zgłoszonych do gry (bez rezerwowych).

2b. W grze podwójnej na pierwszym stole musi grać zawodnik z najwyższym RANKINGIEM wśród zgłoszonych do gier podwójnych.

2c. Zawodnik rezerwowy niezależnie jaką ma pozycję w RANKINGU może zmienić zawodnika na dowolnym stole.

3. Zespoły z gr. Mistrzowskiej rozgrywają swoje pojedynki w/g terminarza rozgrywek na II rundę.

4. Zespoły, które w gr. Mistrzowskiej zajmą pierwsze i drugie miejsce awansują do II Ligi bez dodatkowych baraży. Rezygnacja któregoś z nich z awansu, daje prawo awansu następnemu zespołowi z tabeli.

5. Ewentualne przełożenie meczu, musi być uzgodnione co najmniej 7 dni przed terminem jego rozegrania przez zainteresowane strony i zatwierdzone przez prowadzącego rozgrywki oraz przez WGiD WZTS w Poznaniu. Przełożenie może być tylko na termin wcześniejszy. Zgodę na ewentualne rozegranie meczu w terminie późniejszym musi wydać WGiD WZTS. Niedotrzymanie tych zasad, spowoduje przyznanie obustronnego walkoweru.

6. W rozgrywkach stosuje sie przepisy REGULAMINU rozgrywek III Ligi, przepisy sędziowskie PZTS oraz regulamin rozgrywek PZTS.

 

 

 

Prowadzący rozgrywki III ligi

 

Roman Kaczmarek

 

Piotr Ciszak
Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail.
Subskrypcja
dopisz wypisz
31 marca 2017
następny miesiąc poprzedni miesiąc
pn wt śr czw pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
imieniny
Balbiny, Kamila, Kornelii
Gości online
Licznik odwiedzin:
1366030
Dzisiaj:
6
Gości on-line:
2
Twoje IP:
54.158.99.141
Wielkopolski Związek Tenisa Stołowego w Poznaniu, ul. Reymonta 35, 60-791 Poznań, woj. wielkopolskie
http://www.wzts.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - FSI